logo

reklam

DEMİRÖZ ve EGEMEN AYRILIYOR

i%cc%87İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de İçişleri Bakanlığı bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi. Amasya vali yardımcılarından Ertuğrul Egemen yeniden vali yardımcısı olarak atanırken, İrfan Demiröz ise kaymakam olarak atandılar.
Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Kararnameye göre, 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı.
Amasya vali yardımcılarından Ertuğrul Egemen Yozgat ili vali yardımcılığına atanırken, İrfan Demiröz ise Uşak ile Banaz ilçe kaymakamlığına atandı.
Buarada Amasya Valilik yardımcılığana Sivas ili vali yardımcısı Turgay İlhan ile Valilik Hukuk Müşavirliğine Dicle Kaymakamı Feremez Batat atandı. Ayırıca Göynücek ilçe Kaymakamlığına Sarıoğlan Kaymakamı Hasan Doğan atandı.
İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararname ile atamaları yapılan vali yardımcısı ve kaymakamların bir hafta içerisinde yeni görev yerlerinde olması bekleniyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle