logo

reklam
10 Ağustos 2016

Demokrasiye sahip çıkan çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır

başkan bayrak asaAmasya’da demokrasi nöbetinde coşku dinmiyor. Demokrasi nöbetleri 26 ncı gününde de coşkusundan hiçbir şey yitirmeden devam etti. Amasya’da 7’dan 77 ye yüzlerce vatandaş, meydanda demokrasi nöbetine katıldı.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Ülkesine, milletine ve devletine sahip çıkan çocuklarımız meydanlara korkusuzca çıkarak, demokrasi nöbeti tutmaları ve demokrasiye sahip çıkmaları, bugün olduğu gibi geleceğimizin de en büyük teminatıdır. dedi.
Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 25 gündür meydanlarda milli iradeye sahip çıkan, vatan sevgisinin ne olduğunu o bayrağı sabaha kadar sallayarak gösteren geçlerimizle öğle yemeğinde buluştu.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İnancını, tarihini, kültürünü, medeniyetini bilen çocuklar, gençler bu ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu belirterek, darbe girişimini kınayarak; halk olarak hep birlikte milli iradeye sahip çıktıklarını ve çıkmaya devam edeceklerini söyledi.
Başkan Cafer Özdemir, Darbecilere meydan okuyan Amasyalı minikler, “Onların silahlarına, tanklarına, toplarına karşı bizimde silahımız vatan, bayrak, millet sevgisidir” dediler. Mili iradeye, demokrasiye sahip çıktınız, dik durdunuz. Bu meydanı hiç boş bırakmadınız.Bu vatanın yarınlara, demokrasiyi daha da büyüterek çıkması için nöbetteyiz. Hep birlikte yarını inşa etmek için yolculuktayız. dedi.
Çocukların demokrasinin gülen yüzleri olduğunu ifade eden Başkan Özdemir, “25 gündür meydanlarda milletin iradesine, devletimize, milletimize ve bayrağımıza sahip çıkmanız takdire şayandı. Biz geleceğimiz olan gençlerimize, ülkeyi emanet edeceğimiz tüm çocuklarımıza güveniyoruz. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum. Ülkemiz üzerinde emelleri olan bu hainler komplolarından vazgeçmeyeceklerdir. Başka oyunlarla tekrar karşılaşabiliriz. Sizlerin farklı grupların emellerine ait olmamanız gerekir. Hangi şartlarda olursa olsun ülkemizin ve milletimizin arkasında olmalısınız. Bu günleri de inşaallah el birliği ile atlatacağız. Ben sizleri bu güzel davranışınızdan ötürü bir kez daha takdir ettim. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.” dedi.
Başkan Özdemir, darbe girişimine karşı gelerek sadece kendimizin değil, çocuklarımızın, torunlarımızın ve tüm bundan sonra gelecek nesillerimizin de geleceğinin teminat altına alındığını söyledi. Özdemir, “Bizden önceki ve bizim neslimiz darbenin ne olduğunu çok iyi biliyor. Ümit ediyoruz ki; çocuklarımızın artık gündeminde darbe olmasın, darbenin ne olduğu soran çocuklarımıza da darbenin ne olduğunu anlatmakta zorluk çekelim” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle