logo

reklam
06 Ağustos 2015

Derindere; Siyasi belirsizlik ve Terör Kaygılandırıyor

derindereAmasya Baro Başkanı Avukat A. Melik Derindere, “Siyaset yaşamındaki belirsizlik ve ülkemize yönelik terör eylemleri kaygılandırıcı bir boyuta ulaştı. Sonuçta çok sayıda genç insanımızın ölümüne yol açan katliamın ve güvenlik güçlerimize yönelik terör saldırıların ülkemizi Ortadoğu bataklığına çekmek amaçlı yapıldığı kuşkusunu taşıyoruz.” dedi.
Amasya Baro Başkanlığımızın da imzaladığı genişletilmiş Karadeniz Baro Başkanları Toplantısı sonuç bildirgesi yayınlandığını belirten Baro Başkanı Derindere, Sınır ötesi başlatılan operasyonların nasıl sonuçlar yaratacağı da belirsizliğini koruyor. Kaygımız Türkiye’nin olası bir savaşın tarafı olmasıdır. Biz barıştan ve hayattan yanayız. Bu nedenle de savaşa sonuna kadar karşıyız. dedi.
Amasya Baro Başkanı Avukat A. Melik Derindere açıklamasına şöyle devam etti.
“Çok geniş bir alanı kapsayan ve çok değişik bitki türlerini içeren bu coğrafyayı altın değerinde bulduk. Burada maden çıkarmaya kalkışmak doğayı ve Artvin’i yok etmeye eş değerdir. Kuşkusuz ki bu güzellik yalnızca Artvinlilerin değil hepimize aittir. Yeşil yol diye adlandırılan ve yaylaları birbirine bağlamayı amaçladığı söylenen gerçekte ise yayları ranta amaç projesi olan bu girişime Karadenizliler nasıl direniyorsa Cerattepe’de de aynı karşılığın süreceğinden kuşku duymuyoruz. Hayatı savunuyoruz ve hayatı savunan herkesin yanında yer almaya da devam edeceğiz.”

Share
877 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle