logo

reklam
05 Ağustos 2015

Devletle Güldü

şehit binbaşı kulaksızAmasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin, “yüce Türk milletinin var oluş iradesini yok edecek hiçbir gücün olmadığını, olamayacağını tüm dünyaya haykıran, gösterdikleri sorumluluk ve görev anlayışı içerisinde feragat, fedakarlık ve başarı dolu çalışmalarıyla devlet ve millet adına haklı gurur kaynağı olan şehitlerimizi unutmayacağız” dedi.
Vali Çomaktekin, Muş’un Malazgirt ilçesinde uğradığı saldırı sonucu şehit olan Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız’ın Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat olan eşi Sibel Kulaksız’ı ziyaret etti.
Devleti yanında gören şehit eşi Sibel Kulaksız’ın yüzü devlet ile güldü.
Şehit binbaşı Arslan kulaksız’ın eşi Sibel kulaksız’a hitaben yaptığı konuşmada Vali Çomaktekin, “Şehitlerimizin değerli aileleri ve kahraman gazilerimiz, devlet ve millet olarak yapılan her şeyin az olduğu bilincinden hareketle her zaman sizlerin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Sizler milletimize emanetsiniz, bizlere emanetsiniz ve asla yalnız değilsiniz. Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz için söylenebilecek her söz, hislerimizi karşılamada kifayetsiz kalsa da yüce dinimiz şehitlerimiz için peygamberlikten sonra en yüce makam olduğunu ifade ediyor ve Kuran-ı Kerim’de ‘Onlar Allah’ın sevgili kullarıdır. Allah katında diridirler, fedakarlıkları boşa çıkarılmayacak, cennete konulacaklardır’ şeklinde bildirerek, şehitlik ve gaziliğin sadece milli duygularla değil, aynı zamanda inanç ekseninde de eşsiz bir mertebede olduğunu bizlere göstermektedir” dedi.
vali Çomektekin’in Muş’un Malazgirt ilçesinde uğradığı saldırı sonucu şehit olan Jandarma Binbaşı Arslan Kulaksız’ın Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat olan eşi Sibel Kulaksız’ın ziyaretine Garnizon Komutanı Ufuk Uras, İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, İl Sağlık Müdürü Mehmet Rüştü Ertosun ve tedavi sürecinde görev alan doktorlar eşlik etti.

Share
704 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle