logo

reklam

Direksiyon Eğitimi Faciayla Bitti

yeşilırmak nehriAmasya’da Yeşilırmak nehrine düşen bir otomobilde bulunan iki kişiden biri kurtarılırken, diğer kişinin AFAD ekiplerince Yeşilırmak nehrinde arama çalışmaları başlatıldı.
Gectiğimiz gece Amasya Hacılar meydanı Macit Zeren Fen Lisesi arka mevkiinde, Yeşilırmak nehri kenarında yeni açılan yoldan nehre uçan 05 DS 103 plakalı araçda bulunan Nadir Hacıköylü’nün (23), arkadaşı Melike Ardıç’a (21) direksiyon eğitimi verdiği iddia ediliyor. İddiaya göre Melike Ardınç’ın direksiyonda olduğu ve aracı geri geri götürmeye çalışırken direksiyon hakimiyetinden çıkan araçın yeşilırmağa uçtuğu ve araçtan Melike Ardıç’ın çıkarak akıntıya kapıldığı ve akıntıya kapılan Melike Ardınç’ın araçın düştüğü mevkiinden yaklaşık 100 metre ilerden çevredekilerin yardımı ile çıkarılarak Hastanaye kaldırıldığı kazada, araç içerisinde bulunan Nadir Hacıköylü’nün araç içerisinde kaldığı iddia edildi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin kaza mahallinde geniş çevre güvenliği aldığı kazada, araç içerisinde kalan kişinin kurtarılması için kaza mahalline gelen Amasya İtfaiyesi ve Arama Kurtarma ekibi ile birlikte Sağlık Ekiplerinin rahat çalışma imkanı yarattı.
Amasya Belediyesi Arama Kurtarma Ekibinin kısa süre içerisinde kaza mahalline gelerek Yeşilırmak nehrine düşen araçda bulunduğu iddia edilen Nadir Hacıköylü’yü kurtarma çalışmalarını başlattı. Büyük bir titizlilik içerisinde yürütülen çalışma sonucunda yeşilırmak nehrinde ters bir vaziyette bulunan araç kaza mahalline gelen vinç ile dışıraya alındı. Araç içerisinde Nadir Haçıköylü’ye rastlanılmaması sonucu, kaza mahalline geç gelen Sivil Savunma Ekipleri Amasya Belediyesi arama kurtarma ekipleri ile birlikte yeşilırmak nehrinde Nadir Hacıköylü’yü aramaya başladı. Buarada Sinop’dan balık adamlar geldi. Yeşilırmak nehrinde Nadir Hacıköylü’nün arama ve kurtarma çalışmaları ayrı bir boyut kazandı.
Buarada kaza ile ilgili olarak geniş çapli bir araştırma ve soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.
Amasya’da Yeşilırmak nehrine düşen araç içerisinden bir kişinin kurtarılması ve diğer bir kişinin ise yeşilırmak nehrinde arama kurtarma çalışmalarını, Amasya Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Dümen kaza mahallinde takip etti. Çalışmalar hakkında geniş bilgi aldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle