logo

reklam

DIŞ CEPHE İYİLEŞTİRME PROJESİ DEVAM EDİYOR

DIŞ CEPHE İYİLEŞTİRME PROJESİ DEVAM EDİYOR
Amasya’nın Güzelliğine Güzellik Katacak
AMASYA Belediyesi, kentin tarihsel kimliği ve turizm değerine uygun olarak cadde ve cephe iyileştirmesi çalışması başlattı.
Amasya Belediyesi tarafından kentin en işlek caddesi olan Ziyapaşa bulvarı üzerindeki İstasyon Köprü ile Hükümet köprü arasındaki yol güzergahında Prestij cadde ve cephe iyileştirme çalışmasını denetleyen başkan Cafer Özdemir, “Ziyapaşa bulvarında görselliği ön plana çıkaracağız” dedi.
Çalışma kapsamında Ziyapaşa Bulvarı yol güzergahındaki iş yerleri, binalar ve tescilli yapılarda aslına uygun olarak düzenleme çalışması yapılacak. Çalışmayla birlikte Ziyapaşa Bulvarında görüntü kirliliği ortadan kalkmış olacak.
Ziyapaşa bulvarı üzerinde bulunan iş yeri ve binalarda cephe düzenleme çalışmalarına başladıklarını belirten Başkan Özdemir, Bu bölgenin tamamında cephe düzenlemesi, tescilli yapıların projelerine uygun olarak düzenlenmesi, tabela ve tentelerin bütün görselliğe hitap edecek şekilde proje kapsamında düzenlenecektir. Ziyapaşa Bulvarı bilindiği gibi bölgemizin en can damarı merkezi yollarımızdan biridir. Biz bu yola çok önem veriyoruz. Çünkü bu yol gerek yerli, gerek yabancı ve Amasya’da yaşayan vatandaşlarımızın her zaman kullandığı yoğun bir alandır. Bu alanda görselliği en ön plana çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bölgede çalışırken vatandaşlarımızın ve esnafımızın işlerini aksatmayacak şekilde çalışma yürütülmesi için büyük bir çaba gösteriyoruz” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya yeşilırmak güney cepe kenarında bulunan 43 adet konutun yalı boyundaki tarihi evlere ve dokuya uygun şekilde cepe iyileştirilmesi proje çalışmalarının başladığını belirterek, Ziyapaşa Bulvarı güzergahlarda bulunan kamu ve özel bina ve yapılarda görsel kirliği gidermek için çalışma başlattıklarını çünkü kent estetiğini önemsediklerini söyledi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle