logo

reklam

Dolandırıcılar Başkan Adıyla Para Toplamaya Kalktı

dolandırıcıAmasya’da dolandırıcılar, kendilerini Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in özel kalem müdürü olarak tanıtarak vatandaştan para toplamaya kalktı.
Dolandırıcıların Belediye Başkanı Özdemir’in adını kullanmaları üzerine belediye yetkilileri açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada Amasya Belediyesi Başkanı Cafer Özdemir’in bu kişilerle yakından ve uzaktan hiçbir ilgisinin olmadığı duyuruldu. Söz konusu şahıslar hakkında Amasya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi.
Başkan Cafer Özdemir, “Bazı telefon numaralarından Amasya’da insaat yapan müteahhitler aranmış. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in özel kaleminden aradığını söyleyen bu kişi veya kişilerin, “belediyemiz tarafından yapılan bazı projelere destek veya yardım amaçlı para istiyoruz” Bunan haberdar olunca kimsenin mağdur olmaması için sosyal medyadan duyuruyla uyarılarda bulunduk. Cumhuriyet Savcılığı’na da suç duyurusu yaptık” dedi.
Amasya Belediyesi’nden de yapılan duyuruda ise “Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in ismini kullanarak kendisini başkanın özel kalemi olarak destek veya çeşitli projelere yardım isteyen kişiler olduğu tespit edilmiştir. Amasya Belediyesi ve Amasya Belediye Başkanını bu kişilerle uzaktan yakından bir ilgisi olmadğı gibi bu şahıslar hakkında savcılığı suç duyurusunda bulunuşmuştur. Telefonla veya bizzat arayan bu kişilere itibar gösterilmemesi, böyle bir durumla karşılaşılması halinde emniyeti bildirilmesi önemli rica olunur” uyarısı yapıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle