logo

reklam

Dolandırıcılar Şehitlere Sarıldı

şehit

Ülke genelindeki duygusal ortamı fırsat bilen bazı dolandırıcılar, şehit ve gazi derneklerinin adını kullanarak halktan para topluyor. Son günlerde bazı şahısların çevre illerden ilimize gelerek Şehit ve Gazi Aileleri isimlerini kullanarak Şehit, Gazi ve Terör Mağdurları gibi bastırmış oldukları gazeteleri insanların vicdani duygularını sömürerek, ticari gazete satışı adı altında şehit, gazi ailelerine yardım ve çocuklarının eğitimine destek vermek amacıyla izinsiz yardım topluyorlar.
Şehit ve gazi ailesi sözünü duyan vatandaş ise fırsat düşkünlerini boş çevirmiyor. Şehit ve gazi ailelerine destek olacağı gerekçesiyle bağış yapanlar ‘ne verirseniz’ sözü üzerine de şehitlerimiz adı altında bastırılan gazetelere yüksek fiyat ödüyor.
Terörle Mücadele Mağdurları’ veya ‘Terörle Yardımlaşma Dernekleri’ adı altında piyasaya çıkıp insanların duygularından menfaat sağlanıyor. Fırsatçı insanlar, bu tür hassas ve önemli günlerde ortaya çıkıyor. Bu fırsatçılar, şık giyimli genç bayan ve erkekleri kullanıyor. Hatta bazıları subay ve subay eşi olduğunu bile çekinmeden söylüyor.
İnsanların Milli ve manevi duygularının istismar ederek yapılan bu tür yanıltıcı ticari faaliyetlere karşı daha dikkatli olunması hususu halkımızın bilgisine sunulur.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle