logo

reklam

Donacağız

donacağızMeteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, soğuk ve yağışlı hava yaşamı olumsuz etkileyecek.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan ahava tahminine göre bugün hava sıcaklığı mevsim normallerinin çok altında olacak. Bugün Meteroloji verilerine göre en düşük hava sıcaklığının sıfırın altında 12 en yüksek hava sıcaklığının ise sıfırın altında 4 derece olacağı tahmin ediliyor. Metoroloji verilerine göre hava ise kar yağışlı olacak.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan Amasya’daki haftalık hava durumu tahminine göre yarın ve birgün hava kapalı olacak ve Salı günü en düşük hava sıcaklığı haftanın en soğuk gecesi olacak. Sıfırın altında 14 derece en yüksek hava sıcaklığı ise sıfırın altında 4 olacak. Çarşamba günü ise en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 12 en yüksek hava sıcaklığı ise sıfırın altında 2 derece olacak.
Meteroloji Genel Müdürlüğüne göre Perşembe ve cuma günü haftanın başlangıcına göre hava sıcaklığı mevsim normaline yakın olacak. Perşembe günü sıfırın altında 9 en düşük olacak, sıfırın üstünde en yüksek hava sıcaklığı ise 2 olacak. Cuma günü biraz olsun hava haftanın ilk dört gününe göre daha sıcak olacak. en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 1 en yüksek hava sıcaklığı sıfırın üstünde 4 olacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle