logo

reklam

Düğün konvoyları tehlikeli olmaya başladı

Evlenecek çiftlerin düğün yapmak için beklediği yaz aylarında artan düğün konvoyları hem çevreye hem de insanlara zarar vermeye başladı.
Düğün konvoları şehiriçi trafiğini felç ettikleri gibi, şimdi de yolu trafiğe kesiyorlar. Amasya Akbilek köprüsünde geçtiğimiz pazar günü düğün konvoyu yolu trafiğe kapadı. İnsanların seyahat özgürlüğünün kısa süreli de olsa engellendiği yolda, arkadan gelen bir çok otomobil kaza tehlikesi yaşadı. Aralıklarla konvoy aniden hız keserek trafiği tehlikeye düşürürken, duble yolun tamamını kapatmaktan geri çekinmediler. Görenlerin, ‘Bu kadarına da pes’ dediler.
Özellikle hafta sonları klakson çalarak gezen düğün konvoyları gürültü kirliliğine neden olurken, tehlike oluşturmaya da başladılar.
Diğer taraftan düğün konvoylarını gören ve harçlık yarışına giren çocuklar ise canlarını hiçe sayıyorlar. Düğün arabalarının önlerine atlayan çocuklar zarf içinde bulunan harçlıkları kapmak için birbirleri ile yarışıyorlar.
Yetkililer, sayısı oldukça artan düğünler de büyük bir tehlikenin olduğunu belirttiler. Düğün konvoylarında araçların camından sarkan ve araçlara asılan çocukların, adeta kazalara davetiye çıkardıklarını söylediler. Güvenlik güçlerinin düğün konvoylarında tehlike arz edecek davranışlara ve şehirde gürültü kirliliğine ve trafik sıkışıklığına sebep vermelere karşı tedbir aldığı bildirilirken, vatandaşların sevinçlerini tehlikeli bir şekilde dışa vurmaya çalışmalarının üzücü olaylar ile sonuçlanabileceğini kaydettiler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle