logo

reklam

Dümen; AK Parti milletimizin umudu

bilal dümenAK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, “7 Haziran seçimlerinde ilk defa TBMM’de çoğunluğu sağlayamadık, ancak yine Türkiye’nin büyük partisiyiz, seçimin birincisiyiz, aldığımız oy çok yüksek, yine milletimizin umuduyuz.” dedi.
Dümen, Onüç yıl tek başına ülkemizi yönetmiş, Türkiye’yi geliştirmiş, büyütmüş, zenginleştirmiş, demokratikleştirmiş bir parti olarak, şu anda da ülkemizin geleceğinin kaygısını ve sorumluluğunu taşıyoruz. Yine sorumluluk bize düşüyor; ülkemizi hükümetsiz bırakmayız, herhangi bir kriz ortamına müsaade etmeyiz. Milli iradenin bize verdiği bu sorumluluğun tam anlamı ile bilincindeyiz ve sorumlulukla geleceğe bakıyoruz. Milletimiz böyle takdir etti, tek başına iktidarı kimseye vermedi, saygımız sonsuz. Kimseye küsme veya kızmaya hakkımız yok, bu şartlarda yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. dedi.
AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, “Ak Parti kutlu bir harekettir, güçlü bir kadrodur, Türkiye’nin omurgasıdır. Bu bilinçle, yüksek moral ve motivasyonla, “Durmak Yok, Yola Devam” diyoruz. Bütün kadrolarımız, birbirimize daha fazla sahip çıkarak, kuruluş ilkelerimize tekrar sarılarak, geçmişten dersler alarak geleceğe azimle ve aynı inançla yürüyeceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle