logo

reklam

Dümen; Ak Parti Milletin Gönlüne Yerleştiği için İktidardır

bilal dümen

 

AK parti Amasya merkez İlçe Başkanı Bilal Dümen, seçimlerin halkın siyasete ilişkin kararını ortaya koyması bakımından çok önemli olduğunu söyledi.
“AK Parti, birilerinin değil, milletin partisidir ve halka hizmeti baz alarak hareket eder” diyen Bilal Dümen, siyasetteki temel anlayışlarının hakkın rızasını, halkın gönlünü kazanmak olduğunu, partinin bu temel düstur çerçevesinde yoluna devam ettiğini söyledi.
Bu ilkeden taviz vermedikleri sürece AK Parti’nin hakkın rızasını ve halkın gönlünü kazanmaya devam edeceğini vurgulayan Dümen, AK Parti’nin hamurunda dürüstlük, samimiyet, hizmet sevdası ve ihlas olduğunu, onun için girdikleri her seçimden zaferle çıktıklarını kaydetti.
AK parti Amasya merkez İlçe Başkanı Bilal Dümen, “AK Parti uluslararası güç odaklarının tercihiyle iktidar olmuş bir parti değildir. AK Parti milletin gönlüne yerleştiği için iktidar olmuş bir partidir. Onun için herbirimizin en çok dikkat etmesi gereken şey, milletin gönlünden çıkacak iş yapmamak” dedi.
Dümen, Son 12 yılda eskinin eksikliklerini tamamlarken diğer tarafta da gelecek için çok ciddi çalışmalar yaptıklarını vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:
“Şimdi yeni bir sıçramanın eşiğindeyiz. Türkiye artık bu 12 yıllık başarılarının üzerine bu zeminde yeni bir sıçrama yapacaktır. İşte Türkiye’nin bu sıçrama zemini bilim, sanayi ve teknoloji olacaktır. Bizler çocuklarımıza bir fatura bırakmamak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizim aldığımız mirası eksiklikleri gedikleri tamamlayıp gençlerimize çok daha güçlü bir ülke bırakmak bizim görevimiz. Bunun da ön şartı Türkiye’nin istikrarının devam etmesidir. Bu açıdan 2015 seçimleri çok kritik seçimler. 2015’te Türkiye’nin istikrarının güçlenerek devamı halinde Allah’ın izniyle göreceksiniz Türkiye 2023 hedeflerine çok rahatlıkla ulaşacak.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle