logo

reklam

Dümen; HER ZAMAN SEVGİDEN YANA OLDUK

bilal dümen

AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, ““2002’den bu yanan elhamdülillah girdiğimiz her seçimden zaferle çıktık, inşallah 7 Haziran’da da zaferle çıkacağız” dedi.
Yaklaşan seçimlerin Türkiye’nin büyümesi, gelişmesi ve kalkınması adına önemine vurgu yapan AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, seçimlerden zaferle çıkmak istediklerini ifade etti. AK Parti’nin seçim zaferlerinin ardında parti olarak 3 önemli unsurun bulunduğunu kaydeden Dümen, konuşmasına şu sözlerle sürdürdü; “AK Partinin üç önemli unsuru vardır. Birincisi özgüven, 2002’den beridir girdiğimiz seçimlerden Elhamdülillah zaferle çıkan, her seçimden birinci çıkmış partiyiz. Buna ne kadar hamd etsek azdır. İkinci önemli özelliğimiz, iyi niyetimiz, iyi niyetli olmamız. Biz her zaman sevgiden yana olduk, diğer partiler ise her zaman şiddetten yana oldu. Biz her zaman insanları sandığa çağırdık, onlar sokağa çağırdı. Takdir sizlerin. Üçüncüsü de disiplin, biz her zaman disiplinli olduk ve böylede olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu unsurlarla bu seçimlerden de zaferle çıkacağız.” dedi.
AK parti Amasya merkez ilçe Başkanı Bilal Dümen, 7 Haziran seçimlerinin herhangi bir seçim olmaktan çıkıp, ülkenin kaderinin, istikbalinin oylanacağı bir referanduma dönüştüğünü söyledi. Düne kadar birbirlerine söylenmedik söz bırakmayanların, birbirine benzemezlerin, yapay ittifaklarla AK Parti’nin önünü kesmeye, istikrarı, kalkınma ve gelişmeyi engellemeye yemin etmişçesine bir araya geldiklerini dile getiren Dümen, “Bazıları da terör taşeronluğunu muhalefet zannedecek kadar zavallılaşmışlardır. Her fırsatta ‘AK Parti gitsin de ne olursa olsun’ diyenler var. Oysa 150 yıl önce Jön Türklerin başlattığı ittihatçı geleneğin ‘Abdülhamit gitsin isterse memleket yıkılsın’ zihniyetini de, Cumhuriyet döneminde ‘Demokrat Parti gitsin de isterse memleket yıkılsın’ diyen zihniyeti de, ‘Refah Partisi gitsin de isterse memleket yıkılsın’ diyen zihniyeti de, bu özürlü kafanın, habis düşüncenin açtığı badireleri de onarmaya, yaraları sarmaya, barış toplumunu inşa etmeye geliyoruz” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle