logo

reklam

Dünya 3. Ahmet Yücel’e Sevgi Seli

Amasyalı Dünya üçüncüsü güreşçi Ahmet Yücel sevgi seli ile karşılandı. Hırvatistan’ın Zagrep kentinde 1-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenen yıldızlar Dünya Güreş Şampiyonasında serbest stilde Dünya üçüncüsü olan Gençlik Hizmetleri ve Spor güreşçisi İl Müdürlüğü güreşçisi Ahmet Yücel memleketi Amaseya’da sevgi ve çiçeklerle karşılandı.
Hayallerimin sonuna kadar peşinden gideceğim
Yıldızlar Dünya Güreş Şampiyonasında Dünya Üçüncüsü olduğu için mutlu olduğunu belirten 15 yaşındaki Amasyalı Milli güreşçi Ahmet Yücel, Dünya güreş şampiyonasında 3’üncü oldum. Bu başarıyı büyük kategorisinde Dünya Avrupa ve Olimpiyat şampiyonu olarak ta başarmak istiyorum. Hayallerimin sonuna kadar peşinden gideceğim” dedi.
Ahmet’te bizi utandırmadı.
Amasya Güreş Eğitim Merkezi ve Milli güreşçi Ahmet Yücel’in hocası Harun Çetiner ise “Biz bu başarıyı bekliyorduk. Daha doğrusu şampiyonlukta ümit ediyorduk, ama şöyle bir durum var, Ahmet şuan Yıldızlar kategorisine yaşı tutmadığı için doktor raporu ile giriyor. Yaş itibariyle kendisinde 2-3 yaş büyük rakipleriyle mücadele etti. Bu yüzden gelecek için çok şeyler vadediyor Ahmet, ileride yıldızlarda dünya şampiyonluğu veya gençlerde Avrupa Dünya şampiyonu olacak, kapasitede bir çocuk, bizde elimizden geleni yaptık. Ahmet’te bizi utandırmadı.”
Daha çok madalyalar kazanacak
“Oğlum 10 yaşından bu yana bu sporu yapıyor. Şükürler olsun şimdiye kadar hep yaptığı güreşlerde de başarılı oldu. Uzun zamandır da katıldığı yarışmalarda Türkiye birinciliği elde ediyor. Geçen sene Avrupa 3’üncüsü oldu. Bu sene de Allah nasip etti, Yıldızlarda dünya 3’üncüsü oldu. İnşallah daha devamı gelir ve vatanımıza milletimize daha çok madalyalar kazandırır”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle