logo

reklam

Duran, haksızlık ve hukuksuzluk karşısında cesur ve yürekliyiz

CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, “Bu topraklar, Amasya’nın insanı Türkiye’nin dayanma gücüdür. Direncidir. 8 Haziran Yaşanacak bir Amasya, yaşanacak bir Türkiye’nin başlangıcı olacaktır. Bizler Amasya’nın bereketli topraklarında, haksızlık ve hukuksuzluk karşısında cesur ve yürekliyiz” dedi.
Seçim bildirgesinin açıklandığı tarihten bu yana hem Türkiye’de hem de Avrupa’da konuşulan tek seçim bildirgesinin CHP’ninki olduğuna dikkati çeken Duran, ‘Eleştirecek hiçbir şey bulamıyorlar. Bir tek şey söylüyorlar. Kaynak nerede? Kaynak, hırsızların üzerine cesaretle yürüyecek yüreklerde.” dedi.
CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, “Doğrudan ve emekten yana, haksızlığa, hukuksuzluğa karşı çıkan, Cumhuriyetin teminatı, Mustafa Kemal’in ve ilkelerinin yılmaz savunucularının, inanç, mezhep ve yaşam tarzına göre insanları ayıranların karşısında duran, özgürlüğü yüreklice savunan ve “önce insan” anlayışına sahip insanların karşısında 12 yıldır iktidarda olan malum zihniyetin; bozmadık devlet kurumu bırakmadığını, demokrasiyi, hakkı ve hukuku yerle bir ettiğini, aynı dönemde ekonomide talanın adeta meşru bir hal aldığını ifade eden Bulut, ülkede 17 milyon yoksulun, 7 milyona yakın işsizin yaşadığını, gençlerin de 5’te 1’inin işsiz olduğunun altını çizdi. Bulut, “Şimdi bu iktidarı, malum zihniyeti değiştirme zamanı” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle