logo

reklam

Duran; Tarih Yazacağız

CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, “Halkın iktidarı 8 Haziran’da halkın oyları ile göreve geliyor. Bu seçimde de tarih yazacağız.” dedi.
“Amasya il genelinde Köylerde mahallelerde aldığımız geri dönüşüm halkımızın partimize ilgisi ve coşkusu yaklaşan CHP İktidarının ayak sesleridir.” diyen CHP Amasya İl başkanı Hüseyin Duran, Ülke genelince CHP’nin 54 bölgede sandık kurması ve özellikle Genel Başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’nun da ön seçime girmesi hem örgütlerimize dinamizim katmış hem parti içi demokrasiyi ayağa kaldırmış hemde diğer partilerden daha önce sahada canlılık ve heyecan katmıştır.” dedi.
Duran, Tek adam partisi görüntüsü vermeyen demokrasinin işlediği adayların halkın temsiliyet esasına dayanarak seçilmiş olması bir artı olarak seçime başladık. Yaşanacak bir Türkiye hayaliyle iktidar programı ortaya koyah CHP, Seçim bildirgesinde halkın iktidarını esas alan CHP vizyonu Ülkemizi gelişmiş ülkeler seviyesine çekmek konusunda titiz bir hazırlık aşamasında geçerek tam bir sosyal devlet anlayışı ortaya koymuştur.Herşeyden önce hak,insanların adalet ve güvenlikten yana kaygılarını gidererek tam bir demokrasi ve hukuk ortamı yaratmak güvencesi vererek ekonomide dahil diğer tüm unsurların gerçekleşebilmesi için gerçek istikrar ve güven ortamının teminatı olduğunu ortaya koymuştur.İkinci olarak ta borç batağında ve geleceğe güvenle bakamayan işçiye,emekliye,çiftçiye cansuyu niteliğinde asgari ücretin 1500 liraya yükseltilmesi emekliye bayramlarda iki maaş ikramiye ve kamuda ki taşeron işçilere kadro vererek sendikal haklar vermekle başlamıştır. Bunun yanında her aileye 720 TL gelir garantisi ve çiftçiye asgari ücret gelir düzeyinde iyileştirmede yoksulluğu yenmek için ilk etapta verilecek mücadelenin müjdeleridir. Hep birlikte üretip kalkınıp hakça paylaşım esaslı programda vatandaşın gelişmiş ülkeler düzeyinde sosyal yardımlar en az iki katına çıkartılacaktır. CHP iktidarında 350 bin atama bekleyen öğretmenlerin ataması yapılacak, öğrencilerin yurt sorunu çözülerek herkesin insanca yaşam koşullarında üretebilmesi sağlanacaktır. Çok çalıştık çok yorulduk. 8 Haziran sabahı CHP iktidarı yani halkın iktidarı ile yüzümüz gülecek.Kimsenin ötekileştirilmediği bir ülke hayalimizle mutlu ,yüzü gülen insanlar ülkesine gözlerimizi açıp rahat bir nefes alacağız.”

Share
811 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle