logo

reklam

Dürüst insan ödüllendirildi

AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya’da temizlik personeli Murat Gökçe, bulduğu kadın çantasını, içindeki para ve değerli eşyaları ile birlikte sahibine teslim ettiği için ödüllendirdi.
Başkan Mehmet Sarı, “Peygamber Efendimizin, “Hiç bir kimse kendi elinin emeği ile kazandığından daha hayırlı bir lokma yememiştir” Hadis-i Şerifinde buyurduğu gibi alın teri, elinin emeği ile görevini ifa eden personellerimiz bizler için her zaman çok değerlidir.
Amasya’ımızın sokaklarını temizlemek bir görev olabilir ancak bu işi her zaman keyifle yapıyor olmak, insanları istisnasız güler yüzle selamlamak ve bunu yaparken görevini tam anlamıyla yerine getirmek. İşte bu çok kıymetli. Belediyemiz temizlik hizmetlerinde görevli Murat Gökçe, bu asli görevini yerine getirirken, içinde para ve değerli eşyaların bulunmuş olduğu çantayı sahibine ulaştırılması konusunda doğru yapmıştır. Murat Gökçe kardeşimizin bu dürüst davranışından dolayı ödül veriyoruz. Bu ödülü Belediye Başkanı olarak ben aslında tüm Amasya halkı adına, azimle dürüst ve güvene bağlı itinayla işini yapan personelimize takdim ediyorum.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle