logo

reklam

EDS’ler devreye giriyor !

AMASYA Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada Elektronik Denetleme Sistemleri (EDS) 16 Temmuz tarihi itibariyle aktif hale getirileceği duyuruldu.
Elektronik Denetleme Sistemlerine (EDS) İlişkin Duyuruda şu ifadele yer verildi.
Karayollarında can ve mal güvenliğini temin amacıyla, güvenli trafik akışının sağlanması için ilimizde bir süredir kurulum süreci devam eden Elektronik Denetleme Sistemlerine (EDS) ilişkin çalışmalar tamamlanmıştır.
Bu kapsamda;
Işık ihlali uygulanacak bölgeler olarak; Amasya Otogar, Taşova Kavşağı, Suluova Kavşağı ve Yampaş kavşağı olarak  Kırmızı Işık ihlal Tespit Sistemi,
Hız kontrolü uygulanacak bölge için ise Suluova kavşağı ile Otogar arası  arasında her iki yönde otomobiller için 782 km/s diğer araçlar 70 km/s olacak şekilde Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi,
Park yasağı uygulanacak bölgeler ise; Anıt Meydanı kavşağı ile Amasya Park AVM arası Milli Egemenlik Caddesi üzerinde duracak araçların 10 dakika süre ile flaşörleri yakarak park edebilecekler. Ziyapaşa Bulvarı Bisiklet yolu üzerinde durmak, duraklamak ve park etmek yasak. Hatuniyei mahallesinde ise belirlenen noktalar haricinde park etmek yasak olacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle