logo

reklam

Efsane Geri dönüyor

efsane geri dönüyorYSK’nın 16 Nisan referandumunun kesin sonuçlarını açıklamasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da AK Parti’ye geri dönüşüyle ilgili süreç hızlandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 ay aradan sonra 2 Mayıs Salı (bugün) AK Parti Genel Merkezi’nde yapılacak grup toplantısında rozet takarak yeniden AK Parti’ye üye olacak. Erdoğan’ın üyeliğinin ardından AK Parti MKYK toplanarak olağanüstü kongre için karar alacak. Erdoğan’ın mayıs ayındaki yoğun dış ziyaret programı ve ramazanın 27 Mayıs’ta başlaması nedeniyle olağanüstü kongre için en uygun tarih 21 Mayıs olarak belirlendi.
21 Mayıs’taki olağanüstü kongrede de Erdoğan yeniden genel başkan seçilecek. Tayyip Erdoğan’ın yeniden partiye dönüşüyle ilgili seçilen slogan ise, “Efsane geri dönüyor” oldu.
EFSANE GERİ DÖNÜYOR
Tayyip Erdoğan’ın yeniden partiye dönüşüyle ilgili seçilen slogan ise, “Efsane geri dönüyor” oldu. 21 Mayıs’taki AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi’nin yapılacağı salon, Erdoğan posterleriyle ve “Efsane geri dönüyor” afişleriyle donatılacak.Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra 27 Ağustos 2014’teki olağanüstü kongreyle genel başkanlıktan ayrılan Erdoğan, burada yaptığı konuşmada AK Parti’nin adeta kendi çocuğu gibi olduğunu söylemişti..

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle