logo

reklam

Emine Aras; ‘Kapı kapı dolaşıp HAYIR’ı çıkaracağız’

chp kadınCHP Kadın Kolları Başkanı Emina Aras, CHP Kadın Kolları üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Emine Aras, “Kadın kolları üyemiz kapı kapı dolaşıp ‘hayır’ı anlatacak.
CHP Kadın Kolları Başkanı Emina Aras, “Kadın kolları üyemiz kapı kapı dolaşıp ‘hayır’ı anlatacak. Biz de onlarla birlikte olacağız. Referandumda Amasya’dan hep birlikte “Hayır”ı çıkaracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Aras, Amasya’daki heyecanın hiçbir yerde olmadığını belirterek, “Amasya halkı siyasi görüşlerin üzerinde tavır sergiliyor. Cumhuriyete sahip çıkan bir seçmen var. Şuanda bir denge var. İşi lehimize çevirmemiz için sahada olmamız gerekiyor. Bizim onlar gibi televizyonumuz, gazetemiz yok. Kapı kapı dolaşacağız. Şunu asla unutmayın Atatürk’ün de yola çıktığında hiçbir şeyi yoktu” diye konuştu.
HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRUYORLAR
Başkan Emine Aras, CHP’nin Amasya’da her geçen gün oyunu artırdığına dikkat çekerek, “Amasya, AKP’nin güvendiği illerden biri. Ama her seçimde hayal kırıklığına uğruyorlar. Uğradıkça da üzeremize geliyorlar. Açık kapı arıyorlar ama bulamıyorlar. Çünkü yok! AKP’nin tabanını sokak gücü burada yok. Sokakta da her yerde de biz varız. Gençlik kollarımız kadın kollarımızla birlikte evlerin kapılarını tek tek gezecek. Bizler de onların yanında olacağız. Biz diktatörlüğe, tek adam rejimine karşıyız. Parti rozetimizi bir kenara bırakarak tüm herkesi kucaklayacağız. Hayır’ın gerekçelerini anlatacağız” diye konuştu.
PARTİ ÖRGÜTÜMÜZ SAHADA OLACAK
CHP Amasya kadın Kolları Başkanı Emine Aras, Amasya’da gençlik ve kadın kollarının uyum içerisinde çalıştığını vurguladı. Tüm parti örgütünün referandum süresince sahada olacağını belirten Aras, “Amasya’da referandumda sandıktan büyük oranda “hayır” çıkartacak. Çünkü vatandaşlarımız diktatörlüğe, tek adam rejimine karşı. Tam kadro sahada olacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle