logo

reklam

Emniyetten başarılı operasyon

amasya emniyeti

 

Emniyet Güven Veriyor
Hırsızlık Operasyonunda 16 Tutuklama
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucu, farklı hırsızlık olaylarına karşı yürüttüğü geniş kapsamlı operasyonlar sonucu 7 kişi tutuklandı. Hırsızlık operasyonunda tutuklu sayısı 16’ya yükseldi.
Halkın, huzur ve güven ortamının sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması için büyük bir özveriyle çalışan Amasya İl Emniyet müdürlüğünün, il genelinde huzur ve güven operasyonları, Amasya halkının yarınlarına huzur ve güvenle bakmasını sağlıyor.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube müdürlüğünce Amasya merkezli komşu il ve ilçelerde geniş kapsamlı başlatmış olduğu hırsızlık olayları ile ilgili çalışması sonucu belirlenen kişi ve kişiler eş zamanlı olarak gözaltına alındı.
Amasya’da yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan 7 kişi, Emniyetteki ifadelerinden sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube müdürlüğü ekiplerinin kişilerin ev ve işyerlerinde yaptıkları aramalarda, 1 adet ruhsatlı tabanca, 1 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet tüfek ve bir adet kuru sıkı ile birlikte bu tabancalara ait mermi ve fişek ele geçirildi. Ayrıca, yapılan aramalarda çok sayıda çalıntı zihnet eşyası da ele geçirildiği öğrenildi.
Amasya Asayiş Şube Müdürlüğünce Amasya merkezli yürütülen geniş çaplı hırsızlık olayları ile ilgili yapılan operasyonlar sonucu tutuklama sayısının 16 ya yükseldiği öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle