logo

reklam

ERDEM; Yardımlaşma inancımızın temel taşlarından bir tanesidir.

CENGİZ ERDEMAmasya Hayat Can Derneği Başkanı ve Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma bizim inancımızın temel taşlarından bir tanesidir. Onun doruğa çıktığı, onun yükseldiği dönemler gerçekten sosyal devletin doruk noktaya çıktığı, insan yüzünün güldüğü dönemlerdir.” dedi.
Amasya’da faaliyet gösteren insani yardım kuruluşlarının temsilcileri Amasya Ticaret ve Sanayi Odasın’da biraraya geldiler.
Amasya’da veren elle, alan eli buluşturduklarını belirten Erdem, Amasya’daki yardıma muhtaç vatandaşların tesbitini titiz çalışmalar sonucunda çıkardıklarını belirterek, Amacımız insanların yüzünü güldürmek. Bunu başarmak için yola çıktık. Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Birlikte rahmet vardır, ayrılık da azap vardır. dedi.
Erdem, yardıma muhtaç vatandaşlara yardım yapmaknın yanında onlarında adreslerinde ziyaret yapılması gerektiğini bidirdi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ise, Amasya adına, insani yardım derneklerine gerekli yardımı bugüne kadar yaptıklarını bugünden sonra da daha fazlasını yama adına gerekenlerin yapılacağını bildirdi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle