logo

reklam

‘Erdemli Gençlik Programı’ kapsamında Yurtdışında yaşayan Çocuklar Amasya’da

vali ışıkDiyanet İşleri Başkanlığının ‘Erdemli Gençlik Programı’ kapsamında Almanya, Fransa, Belçika ve Hollanda’dan Türkiye’ye gelen yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın çocukları Amasya ziyaretleri kapsamında Amasya valisi Salih Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Amasya Müftüsü İsmail İ;pek’de hazır bulundu.
Diyanet İşleri Başkanlığı Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden öğrencileri, ‘Erdemli Gençlik Programı’ kapsamında Türkiye’de kamp yaptırmak ve öğrencileri dini ve millî şuur ile donanımlı hale getirmek amacıyla her yıl ülkemize ziyaretler düzenlemekte.
Bu kapsamda İlimize de bir ziyaret gerçekleştiren öğrencileri görmekten mutlu olduğunu ifade eden Vali Salih Işık “Yurtdışında yaşayan sevgili öğrencilerimizin dini ve milli bilgilerini arttırmaları ve aynı zamanda da ülkelerinin kültürlerini tanımalarına yardımcı olunması amacıyla İlimizi ziyaret etmeleri çok anlamlıdır. Bu güzel çalışmadan ötürü Diyanet İşleri Başkanlığımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi. Vali Işık ayrıca İlimizin tarihi ve kültürel özelliklerine dair bilgiler vererek, proje sorumlusu Diyanet İşleri Başkanlığı personeli Hasan Mollaoğlu’ndan projenin detaylarına ilişkin bilgiler aldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle