logo

reklam

Eşler Şehit ve Gazi Ailelerinde

AMASYA Valisi Dr. Osman Varol’un eşi Funda Varol, şehitliğin yüceliğini, gaziliğin onur ve şerefini yaşayan şehit yakınları ve gazilere her zaman borçlu olduklarını söyledi.
Funda Varol beraberinde Garnizon Komutanı Zafer Uğur’un eşi Afife Uğur, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit’in eşi Gülden Akşit ile birlikte Şehit Asb. Kd. Bçvş. Recep Gülen, Şehit Asb. Kd. Çvş. Hayrettin Çoban, Şehit Polis Memuru Veysel Arslan’ın aileleri ve Gazi Ali Kurt’u ziyaret etti.
Funda Varol, ailenin acısını paylaşarak, ülkenin bekasına, barış ve kardeşliğine kast eden, ülkenin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen hain odakların amaçlarına asla ulaşamayacaklarını söyledi.
Şehit ailelerinin daima yanlarında olduklarını belirten Funda Varol, “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz, bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız’ dedi.
Şehit aileleri bayan Funda Varol ve beraberindekilerin gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirterek, bu zor zamanlarında kendilerini yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyenlere çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle