logo

reklam

Eşler Sevgi Çocuklarıyla

Amasya valisi Dr. Osman Varol’un eşi Funda Varol ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in eşi Hilal Özdemir birlikte Garnizon Komutan Zafer Uğur’un eşi Afife Uğur, Amasya Üniversitesi Prof. Dr. Metin Orbay’ın eşi Keziban Orbay, İl Jandarma komutanı Selami Akşit’in eşi Gülden Akşit Sevgi evlerindeki sevgi çocukları ile sinama şenliğinde buluştular.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol’un eşi Funda Varol, çocukların mutluluğu sözkonusu ise hiçbir fedakarlıktan kaçınılmaması gerektiğini belirterek “Yüzünde hüzün gördüğümüz çocuk hangimizin yüreğini dağlamaz. Ya da gülümseyen bir çocuk hangimizi ferahlatmaz. Bir çocuğun masum isteklerini karşılamak işlerin en huzurlusudur. Mutluyuz, çünkü sevgi evlerindeki çocuklarımız ile birlikteyiz” dedi.
Sevgi evlerinin devletin korumasındaki çocuklara aile ortamının sağlanması amacıyla hizmet verdiğini belirten Funda Varol, özel okuldakilere benzer son teknolojiye sahip imkanlar sunuluyor. Bu hususta elimizden gelen gayreti göstermeye ve çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamaya devam edeceğiz.
Çocuklara, yaşamlarında nezaket ve zarafet sahibi olmaları, teşekkür etme ve özür dilemeyi akışkanlık haline getirmeleri, konularında bazı tavsiyelerde bulunan Bayan Varol, ”Kendinizi iyi yetiştirin, Devletin şefkatli eli sizin omuzunuzda bunu unutmayın. Ne zaman isterseniz bizi arayabilir, sıkıntılarınızı, isteklerinizi iletebilirsiniz. Sizleri iyi yerde görmek istiyorum. Bütün çalışmalarımız, gayretlerimiz sizler için. Sizlere çok değer verdiğimizi de asla unuıtmayın” şeklinde konuştu.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in eşi Hilal Özdemir ise Amasya Belediyesinin çocuklara yönelik çok önemli çalışmalara imza attığına dikkat çekerek, “Sevgi evlerinin yaygınlaşması için ve çocuklarımıza sahip çıkıp sevgi verebilmek adına Belediye çalışmalarını sürdürüyor. “Çocukların sağlıklı bir birey olarak toplumla bütünleşmesi amacını taşıyan Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi, eğitimlerini tamamlaması, en büyük dileğimizdir. Vatanına, milletine, bayrağına saygı duyan, sevgi ile bakan, en büyük zenginliğimiz sevgili çocuklarımızı kazanalım, onları kaybetmeyelim” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle