logo

reklam

Esnaf Dostu KARAMAN Güven Tazeledi

hatay karamanAmasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Ottoman Salonunda yapıldı. Genel Kurula Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’de katıldı.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimine Hatay Karaman tek liste ile girdi ve yeniden Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçildi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi genel kuruluna, kooperatif üyeleri büyük bir ilgi gösterdi. Kooperatif üyelerinin çoğunluğu Genel kurula katıldı. Genel kurulda Divan Başkanlığına Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve Bölge Başkanı Vedat Canberk getirildi. Divanda Başkan yardımcılığına ise Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse’de yer aldı.
Hatay Karaman’ın Başkanlığıa seçildiği Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yeni yönetiminde Mustafa Mutlu, Güngör Duran, Mustafa Dümen ve İsmail Koç yer aldı. Denetleme kurulunda ise Adem Çalışkan ve Tuncay Çelik seçilirken üst kurul delegeliğine ise Hatay Karaman, Mustafa Mutlu ve Güngör Duran getirildi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kuruluna Başkan Cafer Özdemir ile birlikte Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Halk Bankası Amasya Şubesi Müdürü Hayati Eruzun ile yüzlerce koopiratif üyesi katıldı. Buarada Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine desteklerinden dolayı Başkan Özdemir ile birlikte, Rektör Metin Orbay, Halk bankası Müdürü Hayati Uzun ve Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Vedat Canberk’e desteklerinden dolayı plaket verildi.

Karaman; Yolumuz Hizmet yoludur
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Hatay Karaman seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmede; “Biz ekip arkadaşlarımızla her zaman Sevgi Saygı Dürüstlük ve Hoşgörünün olduğu yerde olmaya gayret ettik. Amasya’da da bu akımın temsilcisi arkadaşlarımızla beraberiz. Biz esnaf dostuyuz. Bu seçimlerde de kimseden icazet almadan esnafın sesi olmak üzere yine esnaf kardeşlerimizin desteğiyle yönetime tekrar talip olduk. Allah’ım utandırmadı tekrar seçildik. Bu gün itibariyle de seçim bitmiştir. Bize oy veren vermeyen herkes bizim kardeşimizdir, dostumuzdur. Herkesi kucaklayacağız. Yolumuz hizmet yoludur. Tüm esnafımızı kucaklayarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Amasya’lı esnaf kardeşlerimizin yönetimimize verdiği destek ve duyduğu güven için herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Share
1565 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle