logo

reklam

ESNAF ODALAR BİRLİĞİNE ZİYARET

isa köseAmasya Üniversitesinden Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ziyaret.
Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ve beraberinde Üniversite genel Sekreteri Hasan Özyurt, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar birliği Başkanı İsa Köse’yi makamında ziyaret etti.
Üniversitenin en büyük paydaşlarından biri olan Esnafın iş istihdamında çalışanın konumu ve Amasya’da esnaf konusunda Üniversite ile Esnaf Odalarının birlikte çalışma konusunda bilgi alış verişinde bulundular.

SUAT SEYİTOĞLU’NDAN ZİYARET

İçişleri Bakanlığının son vali yardımcıları ve kaymakamlar kararnamesi ile Ankara Beypazı ilçe kaymakamlığına atanan Amasya vali yardımcısı Suat Seyitoğlu veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali yardımcısı Suat Seyitoğlu, Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar birliği başkanı İsa Köse’ye veda ziyaretinde bulundu.
2010 yılında Diyarbakır vali yardımcılığından Amasya Vali yardımcılığına atanan Seyitoğlu, Amasya’da 5 yıl görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Amasya’da güzel dostlar edindiğini ve dostluğun kendi yaşamı ile birlikte devam edeceğini söyledi.
Seyitoğlu, geldiği günden beri sürekli esnafın yanında gördüğünü belirterek, şehri tanımanın en iyi yollu şehrin esnafını tanımaktan geçer. Beypazarında da artık bir kardeşiniz var dedi.
Seyitoğlu, ”Devlette devamlılık esastır. Bu esas kişi bazlı olmamalıdır. Kişiler gelip geçici. Bizim gibi tayine tabi olanlar. Bizim gibilerin geçici olması normaldir. Bütün kalbimle söylemiştim. Benden sonra gelen vali yardımcı arkadaşım daha iyi çalışacak ve koordine edecektir. Ben yarın ayrılacak gibi koltuğa oturmadım. dedi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği başkanı İsa kös, Tayin ve atamaların normal olduğunu ancak gelen bürokrata alıştıktan sonra ayrılmanın güç olduğunu söyledi.
Köse, “Biz esnaflar olarak sizi seviyoruz. Özellikleriniz farklıydı. Amasya düşüncesine yakın ciddi manada gayretleriniz oldu. Siz gayretleriniz takdire şayan. Allah size daha iyi makamlar nasip etsin size.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle