logo

reklam

Esnaf Odasından ” Yerel Esnafına Sahip Çık” Kampanyası

Esnaf Odasından ” Yerel Esnafına Sahip Çık” Kampanyası
Köse; Esnafınıza sahip çıkın
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, yerel esnaflar için Amasya’da “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyası başlatıyor.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, yerel esnaflar için Amasya’da “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” kampanyası ile küçük ve orta ölçekli esnafı canlandırmayı hedefliyor. Her ay’ın 15’in Esnaf günü ilan eden Başkan İsa Köse, bu kampanyaya her kesimin destek vermesi gerektiğini söyledi.
Kampanya kapsamında Amasya’daki esnafların arasındaki sağlıklı bir iletişim sağlanması için ziyaretler gerçekleştireceğini belirten Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsa Köse, başta siyasiler olmak üzere her kesimden destek beklediğini söyledi.
Amasya’daki küçük esnafların, büyük mağaza ve marketlere rağmen ayakta durmaya çalıştıklarını belirten Köse, Amasyalı vatandaşlara, “Alışverişlerinizi Yerel Esnaftan Yapın” diye çağrıda bulundu. Kampanya kapsamında, vatandaşların dikkatin çekebilmek için “Alışverişini Yerel Esnaftan Yap, Esnafına Sahip Çık” temalı billboardlar hazırlanacak Amasya genelinde değişik noktalara asacaklarını söyledi.
Köse, “Amasya Esnaf Odası olarak yerel esnafımıza sahip çıkmak ve destek olmak için kampanya başlatıyoruz. Amasya genelinde değişik noktalarda alışverişini yerel esnaftan yap temalı billboardları hazırlayarak vatandaşlarımızın dikkatini bu noktaya çekmeye çalışıyoruz” dedi. Küçük esnafa sahip çıkılması gerektiğini ve alışverişlerin yerel esnaflardan yapılması gerektiğini dile getiren Köse, “Vatandaşlarımızdan, Amasyalı esnaflarımızın durumunu göz önüne alarak, alışverişlerini yerel esnaflarımızdan yapmalarını rica ediyorum. İyi günümüzde, düğünümüzde ve cenazemizde bizimle olan, kimi zaman evimizin anahtarını hatta çocuğumuzu biraz burada oyalansın diye emanet ettiğimiz yerel esnafımızın ayakta durabilmesi ve geçimini sürdürebilmesi için destek olmak zorundayız. 800 yıldır devam eden ahilik geleneğimiz de bunu gerektirmektedir.” açıklamasında bulundu.
Köse, Ülke genelinde esnaf ve sanatkarların dev marketler zincirleri ile rakabet edemez duruma gelmesine sessiz kalamazdık. Küçük ve orta ölçekli esnafların bir bir kepenk kapattığı günümüzde Amasyalı Esnaf ve Sanatkarlar Odası sürekli kan kaybeden esnafı yalnız bırakmayarak “Yerel Esnafa Sahip çık” sloganıyla vatandaşlara yönelik bir kampanyayla yola çıkacağız. dedi.

Share
639 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle