logo

reklam

Esnafspor Şampiyon Oldu

amasya  esnafsporAmasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Bu yıl Belediye’nin katkılaı ile gerçekleşen müesseseler ve kurumlar arası futbol dostluk futbol turnuvası Amasya Esnafspor ve Milli Eğitim arasında oynanan final maçı ile son buldu.
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 12 Haziran stadyum tesislerinde düzenlenen turnuvada finale kalan Esnafpor ile Milli Eğitim takımları final maçına çıktılar. Maçı Esnafspor 6-3 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvada 3’üncü olan takım ise Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği takımı oldu.
Maç sonunda şampiyonluk kupasını veren Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, sporcuların sporseverlere güzel bir maç seyrettirdiklerini belirtti. Özdemir, “Önemli olan 1,5 aydan beri devam eden bu güzel turnuvanın kurumlar arasındaki birlik ve beraberliği var olan bu şeyi daha da ileri götürmekti. Amasya ilimizde hakikaten çok önemli bir spor olayı. Ben başta hakemlerimiz olmak üzere bu centilmenliği gösteren bütün sporcularımıza, bu organizeye katılan tüm kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Özellikle final maçındaki bu güzel centilmenlik sonucu güzel neticeyi bizlere sunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Tabi bunda seyircilerin hem kurum temsilcilerinin, hem sporcularımızın hem de özellikle tabi çok zor şartlarda adaletli bir şekilde yönetim gösteren hakemlerimizin çok büyük katkısı var. Ben kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle