logo

reklam

Fetö soruşturması büyüyor

10 Kişi Gözaltında
AMASYA Merzifon ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na yönelik operasyon kapsamında 10 kişi gözaltına alındı.
Amasya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, örgütün şifreli haberleşme programı “ByLock”u kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan 10 kişinin emniyetteki ifde işlemleri sürüyor.
Merzifon ilçesini kapsayan Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet FETÖ)PDY Yapılanması’na yönelik eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 10 kişinin ikametgahlarında ve iş yerlerinde arama yapılırken, zanlıların dijital malzemelerine de el konuldu.

ABD konsolosluğu soruşturmasında
Cantürk Ailesinden Kızı’da Gözaltında
ABD Konsolosluğu’nda casusluktan aranan ikinci ismin kızı da gözaltında.
FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ABD Konsolosluğu çalışanı Metin
Topuz’nun ifadeleri doğrultusunda hakkında gözaltı kararı çıkarılan ancak halen teslim olmayan ABD Konsolosluğu çalışanı N.M.C’nin eşi ve oğlundan sonra da kızı gözaltına alındı.
ABD KONSOLOSLUĞUNDA SAKLANIYOR
Hakkında gözaltı kararı olan ancak ABD Konsolosluğu’ndan çıkmadığı için yakalanamayan N.M.C’nin eşi ve oğlu geçtiğimiz gün Amasya’da gözaltına altına alınmıştı. Son dakika bilgisine göre N.M.C’nin kızı da gözaltına alındı.
EŞİ VE OĞLU TEM’DE SORGUDA
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) örgütlenmesinde yönetici konumda olduğu tespit edilen ve Amerikan Kossolosluğu çalışına N.M.C. ile birlike ailesi eşi S.C. ve oğlu K.İ.C. hakkında yakalama ve gözaltı kararı verilmiş olup, şüpheliler Amasya’da yakalanarak adli işlemleri için İstanbul’a götürülmüştü. Geçtiğimiz gün N.M.C. nin kızı da gözaltına alınırak İstanbul’a götürüldü. Soruşturmaya dahil edildi. N.M.C. konsoloslukta saklanmaya devam ederken, eşi ve oğlunun İstanbul Terörle Mücadele Şubesi’ndeki sorgusu ise sürüyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle