logo

reklam

FUTBOLA KAR ENGELİ

y-amasya-1Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda dün oynanması gereken 1926 Bulancak ve Yeni Amasyaspor lig mücadelesi Bulancak stadının zeminin karla kaplı olmasından dolayı maçın hakem heyeti tarafından bugüne ertelendi.
Giresun Bulancak Stadı’nda dün saat 14:00’de başlaması gereken karşılaşma kar engeline takıldı. 1926 Bulancak ve Yeni Amasyaspor karşılaşmasının hakemi, maç öncesinde yardımcılarıyla birlikte sahayı bir süre kontrol etti. Tamamen karla kaplı zeminde futbol oynanamayacağına karar veren maçın hakemleri maçı Pazartesi (bugün) gününe erteledi.
Giresun Bulancak stadyumu bugün futbol oynamaya müsait olursa 1926 Bulancakspor ve Yeni Amasyaspor karşılaşması oynanacak. Hakem ve Futbol Federasyonu temsilcileri karşılaşmanın oynanmaması yönünde karar verirse, 1926 Bulancakspor ve Yeni Amasyaspor futbol karşılaşmasının oynama tarahini Futbol Federasyonu belirleyecek.

İLK PERDE KAPADI
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda ilk yarı perdesi 1926 Bulancak ve Yeni Amasyaspor karşılaşma haricinde kapandı. Ligin ilk perdesini Güzelorduspor lider kapatırken, lig ikinciliğini ilk yarı maçları sonucunda Fatsa Belediye aldı. 1926 Bulancak ve yeni Amasyaspor karşılaşmasının sonucu Ligdeki bu ilk iki sırayı etkilemeyecek.
BAL 4. grubunda ilk yşarı sonunda düşme hattında ise Samsun Yolspor ve Çorum Ortaköy Şapinuva bulunuyor.
Türkiye Bölgesel Amatör ligi BAL 4. grubunda sezona şampiyonluk hedefi ile başlayan yeşil beyazlı Yeni Amasyasporun, ligdeki ilk yarı sonundaki konumunu ertelenen 1926 bulancakspor maçının sonucu belirleyecek. Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor ertelenen deplasman maçından puan alması durumunda ligin ilk yarısını üçüncü olarak tamamlayacak. Yeni Amasyaspor bu karşılaşmadan puan çıkaramaması durumunda ise ligin ilk perdesini beşinci sırada tamamlayacak ve şampiyonluk yarışında ağır bir yara alacak.

TEK HEDEF GALİBİYET
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda sezona şampiyonluk parolası ile başlayan yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, bugün erteleme mücadelesinde 1926 Bulancaksspor karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıkacak.
2016-2017 futbol sezonunda şampiyonluk isteyen Yeni Amasyasporun bugün oynanması durumunda 1926 Bulancakspor karşılaşmasında puan kaybetmesi konumunda, şampiyonluk hedefinde ağır yara alacak. Beraberlik konumunda ligin lideri Güzelorduspor ile puan farkı 6’ya çıkacak. Yenilgi durumunda ise puan farkı 7 ye çıkacak. yeni Amasyaspor şampiyonluk mücadelesi verdiği Güzelorduspor ve Fatsa Belediye’ye ligin ikinci yarısında konuk olacak. Bunun için yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor da tek hedef galibiyet olacak. Galibiyet haricinde umutlar azalacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle