logo

reklam

Galibiyet ilk yarıda geldi

YENİ AMASYASPORTürkiye Bölgesel Amatör Ligi 4. grupda mutlak galibiyet ve galibiyetin getireceği 3 puan için Yeni Amasyaspor, Havaza Belediyespor karşısına Ali Gümüş, Hasan, Emre, Barış, Emre Köksal, Ergin, Hasan Karaçengel, Ahmet, Şakir, Mustafa ve Ahmet Acar onbiri ile çıktı.
Lig lideri Erbaasporun haftayı maç yapmadan 3 puanla kapatacak olması, Yeni Amasyasporun ligdeki zirve yarışında geride kalmamak adına mutlak galibiyet için oyuna hızlı başladı.
Yeni Amasyaspor taraftarında desteğini alarak maça hızlı başında ve 11. dakikada istediği gole Mustafa ile ulaştı. Erken glen gol Yeni Amasyasporu oyundaki hakimiyetine olan güveni artırdı. Erken gelen gol taraftarı çoşturdu. Taraftarın çoşması ile birlikte Yeni Amasyasporda sahada taraftar isteğine cevap verdi. 29. dakikada Hasan Karaçengel skoru 2-0 getirdi. İlk yarıda başka gol olmayınca Yeni Amasyaspor soyunma odasına 2-0 önde gitti.
Yeni Amasyaspor maçın ikinci yarısında farkı artırmak istesede arzuladığı gollere kavuşamadı. İlk yarıda atılan iki golle Yeni Amasyaspor Havaza Belediyespor engelini aştı. 2-0

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.