logo

reklam
17 Ağustos 2016

Gazetemizin 30. Yılında Anlamlı Armağan

ekcan ve demirAmasya’nın Sesi Yorum Gazetesinin kuruluşunun 30 ncu yıldönümü nedeniyle bizleri yalnız bırakmayan tüm sevenlerimize ve okurlarımıza sonsuz teşekkürler.
16 Ağustos 1986 yılında yayın hayatına başlayan ve bu güne kadar haberciliğinden, dürüstlüğünden, ilkeli yayından hiçbir zaman taviz vermeyen, her zaman haklının yanında olan haksızın karşısında bulunan Yorum Gazetesinin 30 ncu yıl dönümünde Dünya ve Olimpiyat şampiyonu Milli Şampiyon Mahmut Demir, gazetemizi ziyaret etti. Demir, Gazetemize Aatütürk tablosu hediye etti.
Milli Şampiyon Mahmut Demir, “Sürdürdüğü düzeyli, ilkeli, objektif, yayın politikaları ile başarılı çalışmaları yakından takip edilen Amasya’nın Sesi Yorum gazetesinin 30 ncu Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutluyorum. İlimiz basın camiası içinde kitlelere ulaştırdığı tarafsız, birleştirici haberlerle önemli bir sorumluluğu yerine getiren Yorum Gazetesi’nin başarılarının bundan sonraki süreçte de artarak devam edeceğine inanıyorum. Gazeteniz, 30 yıldır başarılı çalışmalarıyla halkın takdirini kazanmaktadır. Kentin sorun ve sıkıntılarını gündeme getirerek kamuoyuna aktarmada oldukça önemli bir görev üstleniyorsunuz.” dedi.

Share
764 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle