logo

reklam

Gaziler Onuruna Kahvaltı

Amasya Valisi Dr. Osman Varol
Gaziler Baş Tacımızdır
Amasya valisi Dr. Osman Varol, Gaziler bu milletin baş tacı olduğunu belirterek, Gazilere her türlü imkânı sağlamak bizlerin asli görevimizdir. dedi.
19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle gaziler onuruna kahvaltı verildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce organize edilen kahvaltıya Vali Dr. Osman Varol ile birlikte Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, kurum müdürleri, gazilerimiz ve aileleri katıldı.
Vali Varol, Bir kez daha ifade etmek istiyorum ki, bu millet aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi asla unutmayacaktır. Bizlerde Devletimizin temsilcileri olarak, bütün birimlerimizle birlikte, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimizin hep yanında olacak, onlara hak ettikleri değeri verebilmek için var gücümüzle çalışacağız. dedi.
Kore Gazimiz Hasan Hüseyin Orhun’a, Kore Cumhuriyeti tarafından gönderilen berat ve madalya Vali Dr. Osman Varol tarafından verildi.

Share
347 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle