logo

reklam

Gazinocuların Silahlı Çatışması

Gazinocuların Silahlı Çatışması
1 Ölü 2 Yaralı
AMASYA Samsun Karoyu üzerinde bir gazinoda çıkan tartışma büyüdü. Silahlar çekildi. 1 ölü 2 yaralı var.
Amasya Samsun karayolu üzerindeki Merzifon ilçesi sınırları içerisinde kalan bir gazino işletmesinde dün sabah saatlerinde gazinoya gelen Başka bir gazino işletmecisi Tarık T. ve gazino işletmecisi Cemal Ç. arasında sözlü başlayan tartışmanın büyümesi üzerine başka gazino işletmecisi Tarkan Taştaner’in oğlu G.T. ve gazino işletmecisinin akrabası olduğu iddia edilen E.Ç. nin de olaya karışması tartışmayı büyüttü. Tartışmanın büyümesi ile birlikte silahlar çekildi. Silahlardan çıkan kurşun Tarkan Taştaner olay yerinde hayatını kaybetti. Ayrıca olayda G.T. ve gazino çalışanı olduğu iddia edilen Y.S. yaralandı.
Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken, olaydan sonra kayıplara karışan ve cinayet sanlısı olarak belirtilen Cemal Ç. ve E. Ç. nin her yerde güvenlik güçlerince arandığı öğrenildi.
Merzifon Cumhuriyet Başsavcılığı olay ile geniş çaplı bir soruşturma başlattığı ve güvenlik kameraların incelendiği ve gazinoda bulunanların ifadelerine başvurduğu öğrenildi. Olay ile ilgili bazı gözaltı olduğu ifade ediliyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle