logo

reklam
09 Ağustos 2019

Genel Sekreter Acar: “Amacımız Özel İdareyi Daha İleriye Taşımak”

Amasya ve ilçelerine yapılan yatırımların merkezinde bulunan İl Özel İdaresinin Genel Sekreterliği görevine bakanlık oluruyla Erdin Acar atandı. Acar, Uzun yıllar boyunca hizmet ettiğim ve hizmet etmekten gurur duyduğum Amasya’ya farklı bir görevle hizmet etmeye devam edecek olmanın heyecanını yaşamaktayım.
Acar’ın 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 76’ncı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36’ncı maddelerine göre atamasının İçişleri Bakanlığı tarafından yapıldığı bildirildi.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Erdin Acar, İl Özel İdaresi devletimizin ve hükümetimizin son yıllarda köylerin kalkınmasına dönük geliştirdiği KÖYDES gibi projelerle de birlikte önemli atılımlar gerçekleştirmiş, ulaşım, sulama ve köy altyapısı başta olmak üzere, Amasya’nın kalkınmasına dair çok sayıda kuruluş ve projenin içerisinde yer almış, bu görevleri de başarıyla sürdürmüş, Amasya için kaynak oluşturmuş bir kurumdur.
Bu vesile ile benden önce bu görevi başarı ile sürdüren Sayın Ömer Faruk Aykutlu’ya görev süresince yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.
Bundan sonra başta Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, İl Genel Meclisi Üyelerimizin destek ve katkılarıyla ben ve çalışma arkadaşlarım İl Özel İdaresinin bayrağını daha ileri bir noktaya taşımanın amaç ve gayesi içerisinde olacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle