logo

reklam

Geniş Çaplı Trafik Denetimi Başlıyor

Geniş Çaplı Trafik Denetimi Başlıyor
Motosiklet ve Abart Egsoza Sıkı Denetim
AMASYA’da yaz mevsimi ile birlikte mevsimin vazgeçilmez ulaşım aracı olan motosikletler trafikte artarken, polis motosiklet sürücülerine yönelik geniş kapsamlı uygulamalar yapıyor.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri, standart dışı egsoz kullanan araçlar ve ruhsatsız, kasksız, ehliyetsiz motosiklet kullanan sürücülere yönelik denetimlerini arttırıyor.
Yaz aylarının gelmesi ile birlikte trafikte sayıları her geçen gün artan motosikletlere sıkı denetim geliyor. Trafik ekipleri motosikletlere yönelik denetimlerinde ruhsat, ehliyet ve kask kontrolü yapacak. Evraklarında eksikleri bulunan, kaskı olmayan veya motosikletlerini kurallara uygun kullanmayan sürücüler hakkında yasal işlem uygulanacak, gerektiğinde trafikten men edilecek.
Yetkililerden edinilen bilgiye göre, benzer bir çalışma halkı rahatsız eden, egsozları değiştirilmiş, standart dışı abart egsoz kullanan araçlara yönelikte gerçekleştirilecek. Bu tür araçlar uygulanacak cezanın ardından trafikten men edilecek.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle