logo

reklam

Gezer; Avrupa’yı fethedeceğiz

bünyamin gezerMerkez Hakem Kurulu (MHK) Asbaşkanı Bünyamin Gezer, “Hayallerde korkmayın, ben bu gün geldiğim nokta hayallerimin ve gerçekleşmesi için verdiğim çabanın ürünüdür.’ dedi.
Gezr, “Bilinmeli ki Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethetti. Biz de yeni jenerasyonla Türk futbol hakemliğini çok daha ileri yerlere götürüp Avrupa’yı fethedeceğiz” dedi.
Ramazan Bayramı tatili için Amasya’ya gelen Merkez Hakem Kurulu (MHK) Asbaşkanı Bünyamin Gezer, Amasya’da görev yapan hakem ve gözlemciler ile bir araya geldi.
Yeni MHK’da asbaşkanlık görevini yürütecek olan Gezer, öncelikli hedeflerini anlattı. Hedeflerinin “hakem bulmak” olduğunu belirten Gezer, bugüne kadar hakemden daha çok “yabancı dil bilsin, kariyeri, işi iyi olsun” yaklaşımı olduğuna dikkat çekti.
“Ben ne hakamliğe, ne yorumculuğa, nede Merkez Hakem Kurulu (MHK) Asbaşkanlığım göörevinde kimseye ricacı olmadım” diyen Gezer, açıklamalarının devamında, “Ama bu özellikler sahada maç yönetmiyor. Önce hakemi bulacağız, takımların adaletini hakkını dağıtanları bulacağız. Sonra da eşit olanların içerisinde yabancı dili iyi olanı seçeceğiz, kariyeri daha iyi olanı seçeceğiz. Ama kurulumuzun önceliği hakem bulmak olacak. Türk hakemliğini daha ileri düzeylere taşımak istiyoruz. Amasya’dan bir Bünyamin Gezer çıktı ise, neden 81 ilden de çıkmasın.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle