logo

reklam

“GÖZYAŞI GECELERİ” İZLEYENLERİN İÇİNİ ISITTI

mehmet dümenMilli birlik ve beraberliğe önem veren, dini vecibelerini yerine getirebilen bir nesilin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla, Amasya Belediye Başkanlığınca “Gözyaşı Geceleri-Tövbekar “ etkinliği Belediye Kültür Merkezi Şehzade Salonu’nda sahne aldı.
Amasya halkı “Gözyaşı Geceleri-Tövbekar” adlı etkinliği büyük ilgi gösterirken, etkinliğe; Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dümen, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, İş Kur Müdürü Osman Yılmaz, SGK Müdürü Nurcan Yurt Şenel ve Amasya halkı izledi.
Senaryosunu Haşim Aktan,ın yazdığı ve yönettiği hem de ekibiyle birlikte rol aldığı “Tövbekar” adlı oyun, Türk Edebiyatından geçmişten bugüne ümidin çiçek açması, sabrın meyve vermesi, sevgi tılsımının gönüllere mey vermesiyle “Gözyaşı Geceleri-Tövbekar” adlı etkinlik, gösterdiği performansıyla izleyenleri gözyaşlarına boğdu.
İzleyenlerin, ‘Anlatılmaz, yaşanır’ dedikleri program, 29 yıldır Türkiye’de, 15 yıldır Avrupa’da Mevlana’nın insanlığa mesajlarını yaymak için sahnelerde gösterilerini sürdüren Gözyaşı Geceleri yıllarca duygusal programlarıyla gönüllerde izler bıraktı. İzleyenlerinin hayatlarında şok değişimlere vesile oldu. Son üç yıldır tiyatral ağırlıklı programlarıyla sahnelerdeydi. Ümmetin büyük acısı “KERBELA”, altı asır dünyaya adaletle hükmetmiş, aşkın hakikatini insanlığa yaymış ecdadımızı yadetmek için “Kıtalara sığmayan aşk Osmanlı” ve 100. Yılında Çanakkale için “Zaferin Gözyaşları” programıyla Türkiye ve Avrupa’da gönüllerde izler bıraktı.

Share
913 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle