logo

reklam

Gruplar Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez başkanlığında toplanan Amatör İşler İcra Kurulu, 2017 – 2018 Sezonu Spor Toto BAL gruplarını belirledi. Yeni Amasyaspor bu sezon 4. grupda mücadele edecek. Yeni Amasyasporun gurubunda Samsun Samsun ve Ordu illerinden 3″er takım katılırken, Giresun ve Sivas ilinden ikişer takım katılacak. Amasya ile birlikte Çorum, Sinop ve Tokat illeri birer takımla mücadele edecek.
Spor Toto BAL Ligi, 23-24 Eylül 2017 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
İstanbul ilinin hukukta bulunan bir dosyası nedeniyle, TFF Yönetim Kurulu’nun vereceği karar neticesinde, 13 takımdan oluşan 9. Grup’un 14 takım olarak değişebileceği belirtildi.
Yeni Amasyaspor ile birlikte 1926 Bulancakspor, Atakum Belediye, Çarşambaspor, Eti Lisesi gençlikspor, Fatsa Belediye, Görelespor, Ladik Belediye, Orduspor, Sinopspor, Sivas Demirspor, Şarkışla Belediye, Turhalspor ve Ünye 1957

 

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grubunda 2017-2018 futbol sezonunda şampiyonluk hedefleyen Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor lige Fatsa Belediyespor maçı ile başlayacak.
Yeni Amasyaspor 24 Eylül pazar günü Amasya 12 Haziran stadyumunda ligin güçlü ekiplerinden ve geçtiğimiz sezon şampiyonluk mücadelesi veren Fatsa Belediye’yi konuk edecek.
4. grupda diğer maçlar ise şu şekilde, Çarşambaspor evinde Atakum Belediye’yi, Ladik Belediye ise Çorum Etisporu konuk edecek. Sivas Demirspor Şarkışla Belediye’yi, Turhal ise Görelespor konuk edecek, Ünye 1957 evinde Yeni Ordusporu ve 1926 Bulancak ise Sinopsporu ağırlayacak.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle