logo

reklam

Güçlü AK kadrolarla Durmak Yok Yola devam

Güçlü AK kadrolarla Durmak Yok Yola devam
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
“Türkiye İçin Durmak Yok Yola Devam”
AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Amasya’nın Ak Pati iktidarı döneminde önemli yatırımlar aldığını, yapılan yatırım ve hizmetlerin devamı ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınma hamlesini sürdürebilmesi için, 24 Haziran Genel Seçimleri ile Başkanlık seçiminin öneminin büyük olduğunu ifade etti.
24 Haziran’a yapılacak olan Genel Seçimlerde, AK Parti’nin 3-0 için Amasya’dan bu sefer bu seçim olduğunu ifade eden Başkan Özdemir, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde yeni bir çağın başlayacağı bu seçim dönemimizde ülkemizin kalkınma hamlesine daha güçlü ve daha sağlam adımlarla devam edeceğiz. dedi.
Özdemir, AK Parti hükümetimiz döneminde çağ atlayan ülkemiz 2023 hedeflerine 27. dönem seçimlerinin ardından daha güçlü bir şekilde ilerleyecektir. Dünya lideri, mazlumların dinmeyen sesi Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Parti olarak gece gündüz demeden daha güçlü bir Türkiye için durmak yok yola devam diyoruz. Hep birlikte şehrimizin milletimizin ülkemizin bekası için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KARAHOCAGİL; Güçlü Türkiye Yolundayız
AK Parti Amasya Milletvekili Adayı M. Levent Karahocagil, “Doğup büyüdüğüm bu şehre vefa göstermek, hayırlı hizmetlerde bulunmak için bu göreve talip oldum. Bundan sonra her şartta çalışmalarımızı şehrimiz için, insanımız için, milletimiz için sürdüreceğiz. Daha yapılacak çok iş var ve biz bunların hepsine talibiz” dedi.
Karahocagil, Sevdamızın, Güçlü Türkiye Hedef 2023 Hedef 2053 Hedef 2071 olmuştur. 24 haziran seçimleri bu nedenle çok önemlidir, Amasya halkının da bu seçimlerde de tercihini buna göre yapacaktır dedi. Bundan önce yaşanan genel seçimlerde de aynı yolları izlendi ve verilen kararlarla Türkiye prangalarını kıran ülke oldu. 24 Haziran seçimlerinin de Yeni Türkiye yolunda isabetli bir seçimi olacaktır” dedi.
Karahocagil ‘Şunu iyi biliyorum ki bu vatan çocuklarımızın bize emanetidir. Onlara iyi bir gelecek ve sorunsuz bir ülke bırakmak için, ülkemiz Başkanlık sistemine geçerken; dünya lideri, mazlum milletlerin ümidi olan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında hep birlikte kenetlenerek, sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte, Başkanlık Sistemi yolunda yürümek en büyük isteğimdir’’

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle