logo

reklam

Güçlü bir polis teşkilatı bu ülkenin geleceğinin teminatıdır

Güçlü bir polis teşkilatı bu ülkenin geleceğinin teminatıdır
Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut
Birlik olmanın faziletini öğrendik
AMASYA İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, emniyet teşkilatının, hangi şart altında olursa olsun, ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamak için kendisine verilen görevi büyük bir aşk ve cesaretle yerine getirdiğini söyledi.
Türk Polis Teşkilatının, geçmişten gelen tecrübe ve halkının desteğiyle bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında en önemli en güvenli kurumlarından bir tanesi olduğunu belirten Bulut, “Güçlü bir polis teşkilatı bu ülkenin geleceğinin teminatıdır. Bunun bilincinde olarak teknolojik anlamda bulunduğu çağı takip eden, durmaksızın personelini eğiten ve geliştiren dinamik bir yapı oluşturuldu” dedi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten şartlar ne kadar kötü olursa olsun, inançlı insanların karşısında hiçbir engelin duramayacağını öğrendiklerini aktaran Fahri Bulut, “Birlik olmanın faziletini öğrendik. Asla yeise kapılmamanın gerektiğini öğrendik. Ve en çaresiz hissettiğimiz anda, ihtiyacımız olan kudretin damarlarımızdaki asil kanda olduğun öğrendik. Polis teşkilatı olarak bu öğrendiklerimizle canımız pahasına görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Allah silah arkadaşlarımdan tüm şehit ve gazilerimizden razı olsun.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle