logo

reklam

“Güçlü hedeflere ancak güçlü bir liderle varılabilir ”

AK parti Amasya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Prof. Naci Bostancı Güçlü hedeflere ancak güçlü bir liderle varılabilir
AK parti Amasya milletvekili ve Grup Başkanvekili 27 Dönem Ankara 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. M. Naci Bostancı, “Vakit Türkiye vakti’ diyerek ülkemizin dört bir tarafına dağıldık. Her vatandaşımıza cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatıyoruz.. AK Parti’nin kaderi Türkiye’nin kaderidir” dedi.
Amasya’da Parti teşkilatı ile birlikte saha çalışmalarına katılan Bostancı, 27. dönemde de Amasya’nın Meclisideki temsilcilerinden biri olacağım. dedi.
Bostancı, Bugün, Türkiye’nin aydınlık yarınları için önemli bir adımı atmanın heyecanını yaşıyoruz. 24 Haziran seçimlerine günler kaldı. AK Parti ailesi olarak yeni bir zafer kazanmak için gün sayıyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte aziz milletimize hizmete talip olduklarını belirterek, “Bugün bizim için yeni bir başlangıç. Biz 2002 yılında yola çıkarken Cumhurbaşkanımız bir şey söylemişti, ‘Türkiye’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti. Geçtiğimiz 16 yıl Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. 16 yılda bir diriliş gerçekleştirdik. Şimdi bir şahlanışın ve yükselişin eşiğindeyiz” dedi.
24 Haziran seçimleriyle birlikte yeni sisteme tamamen geçilmiş olacağını hatırlatan Bostancı, “Eski hantal ve katı bürokratik düzenin, zamanla yarışılan modern çağda tutunamayacağı aşikârdı. Yeni Türkiye artık muasır medeniyetlerin tüm gerekliliklerine sahip hale getirildi. Hızlık karar alma ve süratle uygulama dönemiyle koalisyon dönemlerinin dezavantajları ortadan kaldırıldı. Yasaklar içerisine hapsedilmiş ‘Eski Türkiye’ artık geride kaldı” dedi. Gelişen ve büyüyen Türkiye’nin hız kesmeden yoluna devam edebilmesinde anahtarın istikrar olduğuna vurgu yapan Bostancır, “16 yıllık birikimin sonuçlarının toplanacağı yeni sistemle; hızlı kazanç sağlayacak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize zemin oluşturan projelerimizle uluslararası arenada Türkiye’yi küresel aktör konumuna taşıyacak yeni bir dönem başlıyor. Güçlü hedeflere ancak güçlü bir liderle varılabilir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘Dünya beşten büyüktür’ diyerek ‘Kaderimiz bu’ düşüncesini bir kenara bırakarak sadece Türkiye için değil, dünya üzerindeki tüm devletler için bir realite ve hedefi ortaya koydu. Bu denli ileri görüşlü ve çerçevesi geniş bir Recep Tayyip Erdoğan’la 21’nci yüzyıl Türkiye’nin asrı olacak” şeklinde konuştu. AK Parti’nin bugüne kadar yaptığı eserlerin yarın için en büyük referansı olduğunu ifade eden Bostancı, “Vakit tarımdan hayvancılığa, ihracat öncelikli yeni sanayi hamleleriyle terörden ve tehditlerden arındırılmış müreffeh bir Türkiye vakti! Temel hak ve özgürlüklerin gerçek anlamda güvence altına alındığı, Cumhuriyetle birlikte demokrasinin tam tesisinin sağlandığı adaletin ve kalkınmanın vakti! Vakit Amasya vakti! Vakit Türkiye vakti!” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.