logo

reklam

Gülle; 13 Yıldır Güzelliklere Şahit Olduk

akif gülleAK parti Genel Başkan Danışmanı ve önceki Amasya milletvekillerinden Akif Gülle, Siyasetin, hizmet samimiyet ve gayretten ibaret olduğunu inanıyorum. dedi.
1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem milletvekilliği seçimlerinden Amasya’dan AK parti aday adaylığını açıklayan Akif Gülle, 7 Haziran 2015 seçimlerinden bugüne kadar ülkemizde son 13 yıldır yaşamadığımız güzelliklere şahit olduk. AK parti’nin önünü kesmek isteyenlerin gelişen ve büyüyen ve bir dünya lideri olma yolundaki Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin oyunlarının sonucu, Türkiye 13 yıldır unuttğu istikrarsızlık bir duraklama dönemine girmiş, fakat bu duraklama sürecine millet iradesini 13 yıl önce olduğu gibi yeniden istikrarın teminatı AK partiyi 1 Kasım seçimlerinde yeniden tek başına iktidara getireceğine inanıyoruz. dedi.
Hepimizin bu problemlerden kurtulmak için bir defa değil bin defa düşünmesi gerekmez mi? Üzerimize düşeni hepimizin elbette yapması gerekir diyen Gülle, Yüce milletimizin ferasetinin bu problemleri ortadan kaldıracağına kesinlikle inanıyorum. Bilgim, tecrübem, gayretim ve heyecanım her zaman olduğu gibi yine de Sizinle, Elbette beraber olacak. Siyasetin, hizmet samimiyet ve gayretten ibaret olduğunu inanıyorum.

Share
767 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle