logo

reklam

GÜLSÜM GÜNER İl Genel Meclisine Aday

Gülsüm Güner, AK Parti’den İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. Gülsüm Güner, AK Parti’den İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Güner, aday adaylık işlemlerinin tamamlanmasının ardından başvuru dosyasını AK parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal’a teslim etti.
AK Parti merkez ilçe Başkanı Topsakal, Gülsüm Güner’in müracaat belgelerini alarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Gülsüm Güner yaptığı açıklamasında; Yıllarca emek vermiş olduğum partimdeki, Kurucu başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi parti içerisinde oluşan metal yorgunluklarını geride bırakarak 2023 vizyonumuz olan hedefimizi tutturmak için, değişime ihtiyaç olduğundan bende İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı oldum dedi.
Aday adayı Gülsüm Güner; Boş vaatlerle, ham hayallerle değil, somut planlarla ve hedeflerle karşınızda olmak istiyorum. Güler yüzlü etkin ve kaliteli hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. İnsanımızı mutlu etmek için çalışmak, Amasya’mız da kadın İl Genel Meclis Üyesi olarak sizlerle beraber bir tarih yazmak istiyorum. Çünkü insan en değerli varlıktır, nimettir, insana hizmet mevlama hizmettir. Bunun idrakına varmış bir partinin temsilcisi olmaktan gurur duyuyorum. Her şey Türkiye için, her şey Amasya için” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle