logo

reklam

GÜNDEM ÖĞRETMENEVİNİN TİCARETİNİ BÜYÜTMEK Mİ?

İl Genel Meclisi Toplanacak
GÜNDEM ÖĞRETMENEVİNİN TİCARETİNİ BÜYÜTMEK Mİ?
AMASYA İl Genel Meclisi 2018 yılı Nisan ayı toplantısını 2 Nisan pazartesi günü yapacak. İl Genel Meclisi başkanı Mustafa Çıttır başkanlığında yapılacak olan İl Genel Meclisi Nisan ayı toplantısında gündem maddeleri görüşelerek karara bağlanacak.

TELEFERİK İÇİN ADIM ATILIYOR
İl Genel Meclisinin gündeminde Amasya Belediyesi ile İl Özel İdaresi arasında gelir gider ortaklığı yapılacak olan Ferhat Tepesi Teleferik ve Sosyal Yaşam Alanı projesinin yap işlet devret modelinin hayata geçirilmesi için mülkiyeti İl Özel İdaresine ait bulunan taşınmaz ile ilgili olarak Plan Bütçe Komisyonu ile İnceleme ve Araştırma Komisyonlarının müşterek tanzim edilen rapor görüşelerek karar bağlanacak.

ŞEHİR RESTORANT ÖĞRETMENEVİNE VERİLECEK Mİ?
Amasya İl Genel Meclisinin 2018 yılı Nisan ayı toplantısındaki en önemli gündem maddelerinden biride Şehir restorant olarak bilinen ve Amasya’nın en güzide mekanlarından biri olan yerin Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okuluna tahsisinin yapılması ile birlikte bakım onarım ve tadilat için 5 ay süre kira bedelinin alınmamasıyla ilgili Plan Bütçe Komisyonunun raporu görüşülecek.
ÖĞRETMENEVİ TİCARET ALININI GENİŞLETİYOR
Amasya Öğretmen evi restorant bölümünü genişleterek, Amasya’daki restoran ve lokanta işletmeleri ile haksız rakebetini sürdürüyor.
Amasya’nın en güzide mekanı öğretmenevine tahsis edilecek. Şeker faprikalarının özelleştirildiği bir dönemde, Amasya da İl Özel İdaresine ait yerlerin kamuya tahsis edilmesi ve devlet kanalıyla çalıştırılması, Amasya’daki özel sektörü zor duruma sokuyor.
Şehir Restorantın Öğretmenevine tahsisi konusunda Amasya Ticaret ve sanayi Odası ile Amasya Esnaf ve sanatkarlar Odalar Birliği’nin görüşlerini yayınlayacağız.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle