logo

reklam

Güner; “En iyi hizmeti vermek asli vazifem olacak”

Amasya AK Parti İl Genel Meclis üyesi aday adayı Gülsüm Güner, Amasya’ya hizmet yolunda en önemli organlardan biri olan Amasya İl Genel Meclisine fedakarca hizmet edebilmek için aday olduğunu dile getirerek, “sıradan olmadan, insana dokunarak ve partimizin fikirlerini yayarak, onurla ve gururla çalışacağım.” dedi.
Güner, “Amasya bizim ortak hayat alanımız. Amasya bizim sevdamız. Amasya bizim ortak geçmişimiz ve geleceğimiz. Bu sebepten ötürü bunun bilincinde hareket edip bu yoldan sapmadan engellere takılmadan hareket edip Şehzadeler Diyarı, Evliyalar Şehri, Cumhuriyet Şehri Amasya’ya hizmetkar olmaya talibiz inşallah” dedi.
AK Parti İl Genel Meclis Aday adayı Gülsüm Güner, “Çevremden aldığım olumlu sonuçlar neticesinde Amasya’ya hizmet etmek adına bu yola çıktım. İlimizin sorunlarına çözüm noktasında ortak olmak, vatandaşımıza hizmet ulaştırma yolunda aracı olmak, bu yolda emek vermek, mücadele etmek amacıyla Meclis Üyeliği Aday Adaylığına başvurumu yaptım. Amasya’da yetişen birisi olarak ilimize hizmet etmek benim boynumun borcudur. Sağolsunlar yaptığım sivil toplum kuruluşları ziyaretlerinde vatandaşlarımızdan da olumlu sonuçlar alıyorum. Aday oluruz ya da olamayız bu yöneticilerimizin vereceği bir karardır. Ancak aday olamasam dahi desteklerimin süreceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Aday olduğum takdirde de ilimize hizmet edebilmek için elimden geleni yapacağını belirten Güner, “Siyaseti sadece makam ve mevki sahibi olabilmek için değil, halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ayrılmadan tüm toplumun çıkarlarını gözeterek insanları ötekileştirmeden birleştirerek devam ettirmek asli vazifem olacaktır. Çıkmış olduğumuz bu yolda yorulmadan bıkmadan usanmadan bu çalışmalara devam edeceğiz”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle