logo

reklam

Güneş; öğrencilerimizle gurur duymak istiyoruz

Amasya Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş
öğrencilerimizle gurur duymak istiyoruz
Amasya Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, Biz öğretmenler, eğitim ordusunun birer neferi olarak Atatürk’ün “eğitimdir ki; bir milleti ya hür bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da milleti esaret ve sefalete terk eder.” İlkesini temel alarak eğitim öğretimin fert, toplum ve millet hayatında vazgeçilemez bir yeri olduğunun idrakindeyiz. dedi.
Güneş, “Eğitimin amacı, insanlarda bulunan kabiliyetleri geliştirmek” olduğunu belirterek, sözüne uygun olarak öğrencilerin kabiliyetlerini tespit ederek ve geliştirerek insanlığın hizmetine sunmak için mücadele ediyoruz. Biz öğretmen camiası olarak yarın bugünün öğrencileriyle gurur duymak istiyoruz. Gelecekte dünya ile yarışan ve rekabet eden gençler olduğunu gördükçe milletimize ve insanlığa karşı görevimizi yapmış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşayacağız. dedi.
Amasya eğitim camiası olarak sorumluluğumuzun ne kadar büyük, beklentilerin ne kadar yüksek olduğunun bilincinde olduklarını belirten Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, Bu gün bizlere emanet edilen bu yavrularımız ve gençlerimiz, geleceğimiz için bırakacağımız en değerli mirasımızdır. Bizler bu emanete, şefkat, merhamet, sevgi ile yaklaşacak onların akademik eğitimi kadar fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlıklarını, güvenliklerini de koruyacak ve geliştirecek bütün çalışmaları sürdüreceğiz. dedi.
Güneş, Amasya’da da 244 civarında okul 4 bin öğretmen, bin 500 genel idare hizmetleri personeli ile birlikte geleceğimizin teminatı olan 59 bin yavrumuzun eğitim öğretimi için başlangıç yapıldığını bildirdi.

Share
361 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle