logo

reklam

GÜNEŞLİ BİR HAFTA GEÇİRECEĞİZ

AMASYA bu hafta güneşli bir hava etkili olacak. Hafta içinde sıcaklık değerlerinin gündüz 30 gece ise 15 dereceye kadar yükselmesi bekleniyor.
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre, Bugün az bulutlu bir hava görülecek. Gün içinde hava sıcaklığı en yüksek 28 en düşük ise 14 derece olarak seyredecek. Salı günü hava sıcaklık değerleri artışını sürdürecek. Gündüz hava sıcaklığı 29 gece hava sıcaklığı ise 10 derece dolaylarında seyredecek. Çarşamba günü ise sıcaklık değerleri daha da artacak, güneşli bir hava etkili olacak. Çarşamba günü hava ısıcaklığı en yüksek 31 en düşük ise 15 derece olacak. Perşembe günü Amasya’da haftanın en sıcak günü yaşanacak. Gündüz hava sıcaklığı 33 dereceye çıkacak, gece hava sıcaklığı ise 16 derece olarak hissedilecek. Haftanın son günü olan Cuma günü ise hava sıcaklığının gündüz 33 derece, gece ise 15derece olacağı tahmin ediliyor.
Amasya da hafta sonu cumartesi ve pazar günü güneş yerini az bulutlu bir havaya bırakacak. Hava sıcaklığında bir değişiklik yaşanmaması bekleniyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.