logo

reklam

Günlerden Bugün Halk Günü

Günlerden Bugün Halk Günü
Amasya Valiliğinin “Halk Günü” uygulaması devam ediyor. Vali Dr. Osman Varol, bugün halk günü gerçekleştirilecek halk gününde vatandaşların sorun ve önerilerini dinlemeye devam edecek.
Göreve geldiği günden itibaren halkla kucaklaşarak iç içe olmaya özen gösteren ve gittiği yerlerde vatandaşların sorun ve taleplerini dinlerken çözüm üretmek için çaba sarf eden Vali Varol, ulaşamadığı vatandaşlarla da zaman zaman düzenlenen halk günlerinde bir araya gelerek, onların sorun ve taleplerini birebir dinliyor.
Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmeleri amacıyla her ay Amasya Valiliğince düzenli olarak yapılan “Halk Toplantısı” 2020 nin ilk halk günü bugün Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda yapılacak.
Devlet ile vatandaşın buluşma noktası olan ‘Halk Günü Toplantıları’nı önemsediklerini belirten Vali Dr. Osman Varol, “Bugüne kadar yaptığımız Halk toplantılarında güzel gelişmeler elde ettik. Çözüm bulamadığımız konularda oldu ama genel olarak verimli bir şekilde çalışıyoruz. Problemler hangi kurumları daha çok ilgilendiriyorsa o kuruluşlar biraz daha kendilerini bu yönde tedbir almaya itiyorlar ve sonuçta olumlu sonuçlar elde ediyoruz.” dedi.
Vali Varol, Kamu kurallarla oluşan bir yapı olduğunu belirterek, Kamuyu doğrudan ilgilendiren, kamunun genelini ilgilendiren öneri, talep ve isteğiniz varsa öncelik bu konuları dinlemektir. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle